Неділя, 13.06.2021
Кобеляцька ЗОШ 2
Меню сайта

Розклад дзвінків:


1й урок:   8:00 – 8:45
2й урок:   9:00 – 9:45
3й урок: 10:00 – 10:45
4й урок: 11:05 – 11:50
5й урок: 12:00 – 12:45
6й урок: 12:55 – 13:40
7й урок: 13:50 – 14:35

Прогноз погоди:

Кобеляки
детальніше
МИ У ІНТЕРНЕТІ
______________
СЬОГОДНІ
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та 
побажання
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 519
Главная » 2019 » Грудень » 3 » Вітаємо з перемогою!
Вітаємо з перемогою!
08:26

Вітаємо учнів та їх наставників з перемогою в районному етапі предметних олімпіад!

Прізвище, ім`я               

Клас

Предмет

Місце

ПІБ учителя

Остапенко Анна

біологія

ІІ

Остапенко Світлана Анатоліївна

Мироненко Дарина

11Б

біологія

І

Остапенко Світлана Анатоліївна

Калитка Софія

англійська

І

Рева Оксана Іванівна

укр.м. і л.

ІІІ

Пищита Оксана Олександрівна

Білоусько Ольга

англійська

І

Коваль Юлія Анатоліївна

Несторик Олександра

11Б

англійська

І

Рафальська Лілія Михайлівна

Ліхачова Валерія

англійська

ІІ

Коваль Юлія Анатоліївна

укр.м. і л.

І

Хлистун Тамара Федорівна

обсл.праця

ІІ

Короп Ольга Михайлівна

Проценко Лілія

10Б

англійська

ІІ

Масич Тетяна Олексіївна

Савенко Анна

математика

ІІ

Климань Тамара Миколаївна

Кузан Даниїл

математика

І

Климань Тамара Миколаївна

Проскурня Антон

математика

ІІ

Рябуха Наталія Іванівна

Проскурня Анна

математика

І

Лисогор Володимир Володимирович

фізика

І

Телятник Сергій Сергійович

хімія

І

Чернявська Вікторія Геннадіївна

Заворотна Юлія

англійська

ІІІ

Масич Тетяна Олексіївна

Герасимова Ванда

правозн-во

І

Стаднікова Олена Володимирівна

Глова Діана

10А

правозн-во

І

Стаднікова Олена Володимирівна

Момоход Ольга

11А

обсл.праця

І

Короп Ольга Михайлівна

Скрильник Ольга

обсл.праця

ІІІ

Короп Ольга Михайлівна

Варич Андрій

10Б

техн.праця

І

Брюх Олександр Олексійович

Троян Дмитро

техн.праця

ІІІ

Брюх Олександр Олексійович

Дзига Емілія

історія

І

Голик Світлана Миколаївна

Бочаров Артем

хімія

І

Чернявська Вікторія Іванівна

Гордійко Анастасія

укр.м. і л.

ІІ

Карабут Алла Дмитрівна

Мороз Ярослава

10Б

укр.м. і л.

ІІІ

Безнос Наталія Вікторівна

Калакуцький Владислав

11А

інформаційні технології

І

Телятник Сергій Миколайович

 

Просмотров: 135 | Добавил: nevirna
Форма входа
Логін:
Пароль:
Календарь новостей
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2021
Сайт управляється системою uCoz